Ozdravné centrum Sluníčko

Přijďte se ohřát pod paprsky našeho sluníčka ...

SLUNÍČKO

Ozdravné centrum Sluníčko, vzniklo z úplně jiných podnětů, než jsou lidské. Poměrně dlouhou dobu mne "pronásledovala myšlenka" – založ centrum – místo, kam budou moci přijít lidé ozdravit své tělo a svoji duši. Místo, kde se mohou lidé scházet, aby se vzájemně obohatili. Místo, kde se mohou konat různé akce zaměřené na zdraví a duchovní růst. Moc jsem tomu tehdy nerozuměla, dnes ale vím, že to byli moji průvodci, kteří mi tuto myšlenku vnukli. Dobře věděli, že se zabývám přírodní medicínou a prací s energií již několik let.

Začalo to vlastní zkušeností s nemocným tělem, velkou únavou, hrozbou operací. Měla jsem tehdy (jako každý z nás) andělé strážné, kteří věděli co mám udělat – a já je pouze poslechla a nechala se vést. Na této cestě přírodního ozdravování těla, mysli a duše jsem potkávala mnoho báječných lidí, kteří, jakoby náhodně, stáli tam, kde jsem zrovna potřebovala pomoci, popostrčit. Dnes umím díky zkušenostem nahlédnout do člověka, který má jakýkoliv zdravotní – fyzický nebo psychický problém jinak než je běžné.

Základem je najít „příčinu“ – co to způsobilo. Naučila jsem se základy tradiční čínské medicíny, práci s přístrojem EAV, díky němuž se dá zjistit toxické zatížení organismu.

Spolupracuji s firmou TIENS, jejichž biologicky aktivní doplňky (BADY) jsou naprosto jedinečné jak na očistu, tak i na regeneraci organismu. U klientů, kteří se chtějí hlouběji zbavit svých potíží používám psychické odblokování metodou RUŠ. Její pomocí lze najít příčinu různých zdravotních problémů, v negativních emocích a myšlenkách......

SLUNÍČKO svítí na naše společné cesty již od roku 2005

a dále se nechávám vést.....


Vaše Míla Hubálková

 

 

 

*

 
Pojďme i v dešti hledat své štěstí....